O mnie

Od 14 lat mieszkam na Kabatach z moją rodziną składającą się z 4 osób, psa i dwóch kotów. Jestem właścicielką 17-letniej suczki Poli rasy beagle, która mimo swojego sędziwego wieku oraz licznych dolegliwości zdrowotnych cieszy się razem z nami szczęśliwym życiem. Oprócz tego mieszkają z nami 10-letnia kotka syjamska Amelka oraz 6-letnia kotka abisyńska Agatka, które ciągłymi utarczkami urozmaicają nam każdy dzień.

Od zawsze interesowałam się szeroko rozumianym życiem wszystkich zwierząt, a psy to moja pasja od dzieciństwa.
W końcu postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i w ubiegłym roku ukończyłam specjalistyczny kurs groomingu w zakresie technik pielęgnacji psów, kosmetologii oraz wiedzy i umiejętności prawidłowego postępowania z psami (certyfikat do wglądu). Wiedza i doświadczenie zdobyte na kursie pozwoliły mi zorganizować własną działalność groomerską i zająć się samodzielnie, już na poważnie, szeroko pojętą pielęgnacją piesków.

Każdego czworonożnego klienta traktuję z powagą, cierpliwością oraz z pełnym zrozumieniem i szacunkiem dla jego indywidualnego charakteru. Staram się, aby wszystkie pieski czuły się u mnie swobodnie, bezstresowo i w pełni komfortowo. Pielęgnacja odbywa się zawsze w przyjemnej, spokojnej, domowej atmosferze oraz bez pośpiechu i poganiania przez następnego czekającego klienta. Każdemu pieskowi poświęcam tyle czasu, ile potrzebuje, i robię wszystko co w mojej mocy, aby po wizycie u mnie był "jak nowy", uśmiechnięty i pachnący, a właściciel zadowolony z fryzury swojego pupila.

Serdecznie zapraszam
Ania GW

Kabaty na 4 łapy - strzyżenie psów na Kabatach
ul.Bronikowskiego 1 m. 189, tel. 795 081 081